Sensacyjne odkrycie w Wielkiej Piramidzie : czy KOD EGIPTU zostanie wreszcie ujawniony ?

Należę do tych, którzy są przekonani iż to nie Egipcjanie piramidy wybudowali, ani Inkowie Macchu Picchu itd.
Nie łykam bajek , które nam sprzedawano od lat : o niewolnikach którzy z mozołem taskali potwornie cieżkie kamienne bloki tralala, piramidach będących li tylko grobami faraonów itd, bo żadna ziemska technologia – nawet współczesna – nie byłaby w stanie wznieść tych niezwykłych budowli z taka dokładnościa i w takim tempie…

Piramida Khufu, Giza, Egypt. Agencja Associated Press

Piramida Khufu, Giza, Egypt. Agencja Reutersa

Piramidy zostały zbudowane z nieziemską precyzją, zakodowany jest w nich kosmiczny kalendarz i podobno ich położenie było tak zaprojektowane by ułatwiać nawigację powietrznym rydwanom gości z nieba…Powstały z użyciem zaawansowanej wiedzy w dziedzinie matematyki, astronomii i geofizyki czyli tzw świętej geometrii ( sacred geometry ).

Coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć, iż Prawda o piramidach jest systematycznie blokowana i opóżniana przez globalny system sprawowania kontroli, zatajana przez oficjalnych archeologów, z drugiej strony jest niezmordowana grupa badaczy która chce odnależć faktyczną wiedzę o piramidach i przekazać ją całej ludzkości. Bo na razie zamiast tej prawdy ciagle jeszcze króluje piramidalna bzdura

W latach dziewiećdziesiatych ukazała sie książka, która była dla wielu poszukujących kamieniem milowym a zarazem kością w gardle dla obrońców starego, sfałszowanego porządku rzeczy : mowa tu oczywiście o Zakazanej ArcheologiiUkrytej historii ludzkości amerykańskiego naukowca i pisarza Michaela Cremo, supergwiazdy nauki alternatywnej w dziedzinie archeologii i paleontologii, zwolennika prastarej kultury wedyjskiej ( Ta licząca ponad 900 stron księga – przetłumaczona na ponad 20 języków i  wydana oczywiście także w Polsce – była i jest miażdżącą krytyką darwinowskiej teorii ewolucji i dowodzi iż ludzkość była na Ziemii od milionów lat…).

Autor nadal jeżdzi po świecie ze swoimi wykładami i napisał kolejne książki. Oto krótki wywiad, w którym dr Cremo mówi o tym jak zaczął odkrywać dla siebie tą ukrytą rzeczywistość :

Wracajmy do piramid. Położonych w kraju, który wielu odwiedza niestety tylko po to aby popływać w ciepłym morzu…

Skan termalny wskazuje na wyrażnie cieplejsze miejsca na ścianie Piramidy : pusta przestrzeń, kolejna ukryta komnata ? Agencja Associated Press

Skan termalny wskazuje na wyrażnie cieplejsze miejsca na ścianie Piramidy : pusta przestrzeń, kolejna ukryta komnata ? Agencja Associated Press

Piramidy fascynowały od dawna, zdania na ich temat są oczywiście głeboko podzielone.
Ale własnie światowe serwisy informacyjne doniosły o dziwnym promieniowaniu cieplnym, odkrytym podczas programu Scan the Pyramid :
wyglada na to, że zarówno Wielka Piramida, jak i pozostałe zawierają jakies dodatkowe…puste przestrzenie, które mogą być np
kolejnymi ukrytymi komnatami : czy przybliżą nas te odkrycia do ostatecznego rozwiązania zagadki piramid i jednoczesnego kwantowego skoku ludzkości ?

Trudno by uwierzyć, że ma do tego przyczynić sie oficjalny establishment i jego potakiwacze. Ale przecież faktem jest, że piramidy kryją jeszcze wiele tajemnic.Udowodniono to dzięki tzw mapom termalnym. Grupa fizyków z kilku krajów niedawno zaczęła program skanowania piramid.
( Oczywiście, pojawiają sie także złośliwe głosy iż Egipt próbuje desperacko poprawić sobie krajowy PR jako miejsce atrakcyjnej i niezwykłej turystycznej destynacji, po świeżej tragedii samolotu z ruskimi turystami ).

Wielu alternatywnych badaczy uważa, iz te mistyczne egipskie budowle zawierają ukryte przesłanie dla ludzkości.
Wśród nich są pisarze Robert Duval oraz Christopher Dunn : inżynier i odkrywca – twórca koncepcji harmonicznego rezonansu, przekonany iż piramidy są czymś w rodzaju… gigantycznych urządzeń, zdolnych do generowania energii !
„Utracone technologie starożytnego egiptu” to kilkuminutowy klip z jego przesłaniem :

Piramidy jako drogowskazy zatem ?
Od prastarych, kosmicznych cywilizacji z rozwiniętą empatią i dążących do Światła, które obserwują nas jak rodzice patrzą na rozwrzeszczane bachory w piaskownicy :w ramach uniwersalnej wolnej woli pozwalaja nam…( Tu wklej linka do dzisiejszych newsów…wystarczy, prawda ? ) jednakże gdy ludzkość znacznie sie na krawędzi autodestrukcji : błyskawicznie wkroczą do akcji.

Niestety, wydaje sie że ziemianie a przynajmniej prymitywna nas większość nie jest jest jeszcze gotowa na KONTAKT. A może jesteśmy dla nich tylko jak stado ptaków, tłukących się o okruchy bułki ?

Jednakże przepowiednie ezoteryczne mówią o niesłychanym odkryciu w piramidach, które wkrótce nadejdzie…i pchnie ludzkość na nowe tory, a mają w tej grupie badaczy być Polacy ! ( Nie, to nie jest tani mesjanizm z okazji dzisiejszego święta Narodowego, ale jako Polaka taka perspektywa mnie cieszy. )
Zasłona niewiedzy zostanie uchylona, no chce sie wierzyć że to możliwe, mimo iż w aktualnej sytuacji świata naszego czyli wojen, podziałów i konfliktów znaczy się całego tego kurestwa i popaprania taki optymizm zakrawa na kpinę…bo wygląda że wkrótce narody rzucą się sobie do gardeł a wszystkich pogodzi jakaś mega katastrofa naturalna.

Ale niekoniecznie tak będzie, mimo ogólnego pogubienia i miliardów żyjącym w zawężonej percepcji pięciu zmysłów, w codziennej masowej hipnozie bo pamiętajmy iż najciemniej jest zawsze przed świtem…

I to może być nasz ogólny, światowy Dzień Niepodległości. Naprawde ponad podziałami, bez bicia piany, marszów za i przeciw. Mimo że dzisiaj to jeszcze ciągle brzmi jak naiwny scenariusz sci-fi…

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Sensacyjne odkrycie w Wielkiej Piramidzie : czy KOD EGIPTU zostanie wreszcie ujawniony ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s