David Icke wystąpi dziś w Polsce !

Tak, juz dziś czyli 27 października David Icke we Wrocławiu – 18.00, Wrocławskie Centrum Kongresowe) – w ramach swej najnowszej trasy “ Wszystko co powinieneś wiedzieć “ (Everything you need to know tour 2018) i będzie to jego pierwsza oficjalna wizyta w naszym kraju !

Organizatorem tego wydarzenia w Polsce jest agencja Sansara, przy współudziale m.in. http://niezaleznatelewizja.pl  ( Strona i kanał YT prowadzony przez znanego ufologa p. Janusza Zagórskiego).

A jako że jestem w kraju od ponad tygodnia, wolę napisać o wizycie Davida Icke w Polsce  niż np o wyborach samorządowych, pogodzie, polityce, znowu wyborach, pogodzie…hmm itd 😉 Tym bardziej że : Wrocław znam i lubię, a w Leicester mieszkałem, ale raczej dlatego 🙂 iż jedną grubaśną książkę Davida Icke przeczytałem lat temu kilka, a druga kończę…

http://gazetabaltycka.pl/promowane/david-icke-wystapi-w-polsce-zyjemy-w-stanie-uwarunkowanej-swiadomosci

David Icke . źródło internet

David Icke… zdjęcie z internetu.

Kontrowersyjny brytyjski pisarz, uwielbiany przez zwolenników tzw „światowej konspiracji” i wyśmiewany przez oficjalną prasę przeszedł długą drogę… od bramkarza angielskiego klubu poprzez dziennikarza sportowego BBC, rzecznika Partii Zielonych aż do bycia znanym chyba na całym świecie autorem ponad dwudziestu obszernych książek. Książek dodajmy świetnie napisanych i pełnych cytatów oraz odkryć od których włosy stają dęba i cierpnie skóra…

David pochodzi że środkowej Anglii ( Leicester ), aktualnie mieszka na wyspie Wight czyli u południowych wybrzeży UK.

“Żyjemy w stanie uwarunkowanej świadomości”

Wg Niego ludzkość znalazła się na skraju, ale olbrzymia większość społeczeństwa preferuje nieświadome życie w stanie znieczulenia, którego dostarczają mass media głównego nurtu.

Pisarz obnaża głupotę, hipokryzję i szaleństwo rządzących „elit” oraz udowadnia, iż globalny spisek i masową iluzja nie jest czymś z kart powieści sci-fi ! Pisze o rzeczywistości w której „niewielu na szczycie piramidy kontroluje tak wielu”, brytyjskiej rodzinie królewskiej, zamachu na księżnę Di, 9/11, fikcyjnym lądowaniu na Księżycu, , mind kontrol, szczepionkach, Illuminati, zatrutej planecie, , bankach, wielowymiarowym Wszechświecie i… nieskończonej chyba ludzkiej głupocie tych, którzy dają się wodzić za nos od dawien dawna.

Zrzuca zasłonę złudzenia, krok po kroku udowadniając, że żyjemy w świecie, który wyprzedził już dawno koszmarne wizje George Orwella czy Aldousa Huxleya. Jednakże daje nadzieję, że ten stan nie będzie trwać już długo i ludzkość ostatecznie zrzuci owe niewidzialne kajdany…

Zachęca, by kwestionować to, co opisuje w swych książkach, by nie przyjmować wszystkiego na wiarę. Jego dzieła zawierają także słabe punkty, jak np. zgeneralizowana krytyka wszystkich religii.

(wg autora każda religia to , co wzięło się najprawdopodobniej z tego, iż w czasie drugiej wojny jego ojciec w ramach służby w armii Aliantów spędził nieco czasu w Rzymie, gdzie poraził go kontrast pomiędzy olśniewającym bogactwem Kościoła, a nędzą zwykłych obywateli. )

„Tama pęka i to dopiero początek”

Icke zadaje bardzo niewygodne pytania, które pomagają się obudzić ze złudzenia, pisze o niewyobrażalnym dla zwykłego człowieka systemie manipulacji i kontroli, który jest „sprzedawany” zwłaszcza zachodnim społeczeństwo jako naukowy postęp a oznacza dobrowolne założenie sobie kajdan (np. czy tzw. )… kontroli, która trwa od tysięcy lat pod zmieniającymi się maskami kolejnych epok, systemów, partii politycznych, lobby.

Mówi o złudzeniu demokracji, często na przykładzie USA, gdzie mimo pozornego wyboru oraz istnienia dwóch najpotężniejszych konkurencyjnych wobec siebie partii, tak naprawdę są one jedynie fasadą, pod która kryje się tzw. głębokie państwo (deep state), którego kontrolerzy nie zmieniają się przy pozornych zmianach na stanowisku Prezydenta i ekipy rządzącej. Wypowiadał sie też o kraju nad Wisłą : i bez względu na to, co kto sądzi na temat np katastrofy Smoleńskiej, wg D.Icke to nie była żadna katastrofa TYLKO ZAMACH…i mówił już o tym w maju 2010.

Dowodzi, iż miarka zła na świecie się przebrała, że ekonomia i system bankowy oraz dominująca jeszcze religia rozpadają się na naszych oczach, ale też zachęca do stawiania oporu tej nienormalności jaka nas otacza i wzięcia indywidualnej odpowiedzialności za zmiany na Ziemi. Twierdzi iż “ wszyscy jesteśmy aspektami tej samej nieskończonej świadomości, którą nazywamy Bogiem i Stworzeniem”.

Jedna z jego ostatnich książek kończy się znamiennymi słowami na temat aktualnej sytuacji naszego świata :

„Tama pęka i to dopiero początek”. (Można je przeczytać w 12 językach. )

Kilka z nich ukazało się po polsku nakładem białostockiego wydawnictwa Illuminatio : “Najwiekszy sekret”, “Ludzka raso powstań z kolan”, oraz dwutomowe “Złudzenie Percepcji”.

https://illuminatio.pl/autor/david-icke

Rozliczni krytycy Davida Icke zarzucają mu przesadę, powtarzanie sie, kłamstwa, tworzenie fikcji,  dorobienie się fortuny na swych odkryciach, bycie wariatem, masonem, antysemitą albo… agentem systemu, który rzekomo demaskuje ! Ale najlepiej przekonać się samemu i wyrobić niezależne zdanie na temat jego przekazu ! Wiele jego odkryć potwierdzają inni badacze.

Dla tych, którzy się tematem interesują albo chociaż cokolwiek słyszeli lub są trochę ciekawi:

Panie i Panowie, David Vaughan Icke !  ( polski lektor albo napisy )

 

 

 

 

 

 

 

Warto obejrzeć…

Maciek

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s